نصب ظرفشویی ال جی

ال جی 24 بیش از یک دهه به عنوان نمایندگی تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی فعالیت داشته است. تکنسین‌های ما در سریع‌ترین زمان ممکن برای نصب ماشین ظرفشویی شما به منزل یا محل کارتان مراجعه کرده، دستگاه شما را بر اساس استاندارهای دستگاه نصب می‌کنند. شما می‌توانید درخواست نصب ماشین ظرفشویی را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید.

نصب ماشین ظرفشویی ال جی

نصب ظرفشویی ال جی را به متخصص آن بسپارید

نصب ماشین ظرفشویی ال جی همواره یکی از مهم‌ترین خدمات نمایندگی های خدمات پس از فروش محصولات این برند بوده است. قطعا می دانید که نصب این دستگاه نیز مانند سایر لوازم خانگی نیازمند یک تکنسین باتجربه است که یک سری اقدامات مشخص را برای تکمیل فرایند نصب انجام می دهد. تکنسین‌های این مجموعه، پروسه نصب ظرفشویی را با توجه به جدیدترین اصول اعلام شده توسط شرکت ال جی به انجام می رسانند تا همه چیز به درستی صورت بگیرد چرا که راه اندازی و نصب اصولی ماشین های ظرفشویی در عملکرد دستگاه نیز تاثیرگذار بوده، سبب کارکرد بدون عیب و نقص دستگاه می شود. در صورتی که قصد نصب ماشین ظرفشویی ال جی جدید خود را دارید یا قصد جابجایی ماشین ظرفشویی و نصب آن در منزل جدید را دارید، می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید یا با ما تماس بگیرید.

چرا نصب ظرفشویی ال جی

پشتیبانی همه جانبه
اولویت تعمیر قطعات
اعزام تکنسین متخصص هر برند​
دریافت هزینه منصفانه
استفاده از قطعات اورجینال
ضمانت 6 ماهه خدمات

مراحل نصب ماشین ظرفشویی ال جی

تماس با نمایندگی ال جی
پر کردن فرم یا تماس با شماره 41259259-021

مشاوره با کارشناس
تماس کارشناس در کوتاهترین زمان ممکن

اعلام زمان بندی
تعیین زمان حضور و اعلام هزینه حدودی تعمیر

تعمیر در منزل
حضور تعمیرکار مجرب در زمان تعیین شده

دریافت هزینه و گارانتی
دریافت هزینه و ارائه گارانتی تعمیرات

سوالات متداول

بله، تکنسین‌ها علاوه بر توجه به زمان مقرر شده توسط شما، پیش از مراجعه با شما تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما در محل مطمئن خواهند شد.

خیر، در صورتی که مشکلی که برای برطرف کردن آن با ما تماس گرفته‌اید، ظرف مدت کمتر از 180 روز، مجددا ایجاد شود، مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش سامسونگ باتوجه به گارانتی خدمات، با اعزام دوباره تکنسین و بدون دریافت هزینه، مشکل را برطرف خواهد کرد.

خیر، شما می‌توانید شخصا قطعه را تهیه کنید، اما در این صورت، سامانه مسئولیتی در قبال سالم بودن قطعه نخواهد داشت و کارکرد آن را نیز تضمین نخواهد کرد.

تمامی تکنسین‌های این سامانه علاوه بر داشتن سال ها تجربه و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی، دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی هستند.

پس از اتمام کار توسط تکنسین و چک کردن تمامی موارد توسط ایشان و تایید شما جهت پایان کار، می‌توانید هزینه را به خود ایشان و یا به حساب شرکت واریز کنید. اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه‌ای با هزینه‌ای بالا باشد، مقداری از هزینه به عنوان بیعانه و به صورت پیش‌پرداخت از شما دریافت خواهد شد.

ده‌ها هزار مشتری ما، گواهی بر رضایت شما از خدمات این سامانه است، اما در صورتی که به هر علتی از خدمات این مرکز راضی نبودید، در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

آموزش نصب ظرفشویی ال جی

آموزش نصب ظرفشویی ال جی

نصب یک ماشین ظرفشویی جدید 3 مرحله اصلی دارد: نصب سیم برق، نصب اتصالات منبع آب و نصب اتصالات تخلیه و فاضلاب.

شاید نصب سیم برق در نگاه اول کار دشواری به نظر نرسد اما باید نکاتی را برای آن در نظر داشته باشید. بهتر است که ماشین ظرفشویی را به یک سه راهی محافظ دار وصل کنید و نکته دوم اینکه سیم ماشین ظرفشویی به هیچ وجه نباید در حالت کش باشد.

اتصال منبع آب، اتصال یک سر لوله تغذیه فولادی بافته شده به شیر ورودی آب در ماشین ظرفشویی و سر دیگر آن به شیر قطع کننده لوله تأمین آب گرم است. این لوله تأمین در واقع چیزی نیست جز نسخه طولانی‌تر از همان نوع لوله‌های تأمین که شیرهای سینک و توالت‌ها را تغذیه می‌کنند.

وصل کردن لوله آب به ماشین ظرفشویی معمولاً مستلزم نصب یک اتصال برنجی خاص است – نوعی زانویی 90 درجه که به لوله منبع تغذیه اجازه می‌دهد تا به راحتی به ماشین ظرفشویی متصل شود. این اتصال معمولاً همراه با کیت نصب است که شامل لوله تأمین فولاد بافته شده نیز می‌شود.

اتصال شیلنگ تخلیه روی ماشین ظرفشویی یک کار نسبتا ساده است. شیلنگ تخلیه به بخش تخلیه زیر سینک متصل می‌شود. در مسیر تا سطح زیرین میز زیر سینک حلقه می زند یا به یک اتصال شکاف هوا متصل می‌شود. روش مناسب انجام این کار به نوع اتصالات سینک شما بستگی دارد.

در ادامه 7 مرحله نصب ظرفشویی ال جی را با هم دنبال می‌کنیم:

1. نصب شیر و اتصالات آبرسانی

کیت اتصال ماشین ظرفشویی شما شامل یک زانویی 90 است که منبع آب را به ماشین ظرفشویی متصل می‌کند. نصب زانویی 90 درجه اولین قدم برای وصل کردن منبع آب برای ماشین ظرفشویی شماست.

اتصالات ورودی آب را روی شیر برقی قرار دهید. مقداری ترکیب اتصال لوله را به رزوه‌های اتصالات زانویی بمالید، سپس آن را روی شیر برقی رزوه کنید. با دست کمی سفت و سپس با انبردست یا یک آچار قابل تنظیم کاملاً سفت کنید.

کیت اتصال ماشین ظرفشویی همچنین شامل یک لوله تأمین آب فولادی بافته شده است. مهره اتصال لوله تغذیه را روی اتصالات زانویی ببندید و با انبردست یا یک آچار قابل تنظیم سفت کنید. این یک اتصال فشاری است که به ترکیب اتصال لوله نیاز ندارد. مراقب باشید بیش از حد سفت نشود، زیرا امکان کندن نخ‌ها وجود دارد.

انتهای لوله آب را به شیر قطع کننده آب زیر سینک آشپزخانه وصل کنید. (در یک نصب جدید، ممکن است لازم باشد این شیر قطع را روی لوله آب گرم نصب کنید.)

شیر قطع را روشن کرده و نشتی را بررسی کنید. همچنین به زیر ماشین ظرفشویی نگاه کنید تا احتمال وجود نشتی را در انتهای دیگر لوله تغذیه، جایی که به زانویی 90 وصل می‌شود، بررسی کنید. اگر در هر مکان متوجه نشتی شدید، به آرامی اتصالات را کمی سفت تر کنید.

2. ماشین ظرفشویی را در محل مشخص خود قرار دهید

ماشین ظرفشویی را به آرامی زیر پیشخوان آشپزخانه بلغزانید، سیم برق، لوله تأمین آب و شیلنگ تخلیه را از سوراخ‌های دیواره جانبی کابینت بیرون آورید. دستگاه را بدون فشار دادن زیاد به عقب تا مرکز دهانه هل دهید.

از پایه‌های قابل تنظیم برای بالا بردن و تراز کردن ماشین ظرفشویی با پیروی از دستورالعمل‌ها استفاده کنید. می‌توانید در صورت لزوم پیچ‌های پایه‌ها را با انبردست بچرخانید تا ماشین ظرفشویی تراز شود.

زمانی که محل قرارگیری ماشین ظرفشویی را فیکس کردید، می‌توانید آن را در جای خود محکم کنید. درب ماشین ظرفشویی را باز کنید تا به پایه‌های نصب دسترسی داشته باشید. از پیچ‌های ارائه شده برای بستن براکت ها به قاب کابینت زیر لبه پیشخوان استفاده کنید.

3. نصب اتصالات تخلیه و فاضلاب

شیلنگ لاستیکی تخلیه معمولاً از قبل به ماشین ظرفشویی وصل شده است. اگر نه، می‌توانید آن را با استفاده از گیره شیلنگ وصل کنید. شیلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی را می‌توان به لوله فاصلاب زیر سینک وصل کرد. دقت کنید که باید آن را خوب محکم کنید تا از انتشار بوی فاضلاب جلوگیری شود.

4. تست ماشین ظرفشویی

سیم برق ماشین ظرفشویی را به پریز وصل کنید. بهتر است ماشین ظرفشویی در یک چرخه کامل تست کنید. مطمئن شوید که آب تازه وارد می‌شود و روند تخلیه به درستی انجام می شود و در هیچ یک از اتصالات نشتی وجود ندارد.

مقالات آموزشی تعمیر لوازم خانگی ال جی