علت ارور ce لباسشویی ال جی

علت ارور ce لباسشویی ال جی
دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است!

شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران بوش و دیگر کاربران بپردازید.

نمایندگی تعمیر ال جی با بیش از 10 سال سابقه در تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ال جی، خدمات تعمیر، سرویس و نصب تمامی مدل‌های لوازم خانگی را برای مشتریان فراهم می‌آورد. شما می‌توانید با پر کردن فرم یا تماس با شماره موجود در سایت درخواست خود را ثبت نمائید.

ماشین لباسشویی های ال جی مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند هستند. یعنی اگر در عملکرد لباسشویی اختلالی ایجاد شده باشد یا قطعه ای خراب شده باشد، از طریق نمایش کد خطا یا ارور روی نمایشگر به شما اطلاع می دهد. در صورتی که با معنای ارورهای ماشین لباسشویی آشنایی داشته باشید می توانید اقدامات لازم را برای رفع آن انجام دهید یا از یک تکنسین متخصص برای برطرف کردن کد خطا کمک بگیرید. در این مقاله به بررسی یکی از کد خطاهای رایج، ارور ce لباسشویی ال جی و علت بروز آن پرداخته ایم.

 

بررسی دلایل ارور ce لباسشویی ال جی

این کد خطا زمانی نمایش داده می شود که ایرادی در موتور ماشین لباسشویی ال جی وجود داشته باشد. مشکلاتی که به قطعات اصلی دستگاه مربوط می شود مانند برد اصلی یا موتور باید توسط تکنسین متخصص برطرف شود. عیب یابی لباسشویی و تعویض و تعمیر موتور امری تخصصصی است و باید توسط نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی انجام شود. بنابراین شخصا اقدام به رفع مشکل نکنید.

 

رایج ترین دلایل کد خطای CE ماشین لباسشویی ال جی عبارتند از:

 

ایراد در برد اصلی لباسشویی

برد، قطعه‌ای حیاتی و مهم در لباسشویی است که در صورت خرابی باعث اختلال در عملکرد دستگاه می‌شود. یکی از دلایل (مهم‌ترین دلیل) نمایش ارور CE روی لباسشویی، معیوب شدن برد اصلی است. اگر این قطعه خراب شده باشد لازم است برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید. برای بررسی برد و تعمیر لباسشویی ال جی حتما از یک تکنسین متخصص راهنمایی بگیرید.

 

خراب شدن موتور ماشین لباسشویی

در صورت وجود مشکل در موتور لباسشویی ال جی نیز شاهد نمایش این کد خطا خواهیم بود. با توجه به اینکه بررسی و اطمینان از سلامت موتور امری تخصصی است و به دانش و مهارت کافی در زمینه تعمیرات نیاز دارد، عیب یابی و تعویض این قطعه را به تکنسین متخصص بسپارید.

 

سایر علائم و نشانه‌های خرابی موتور عبارت است از:

 

  • دیگ لباسشویی نمی‌چرخد.
  • ماشین لباسشویی در حین شستشو سر و صدای زیادی دارد.
  • ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود.
  • لباسشویی روی دور تند نمی‌رود.

ایراد در تاخو، علت ارور CE لباسشویی ال جی

ایراد در تاخو، علت ارور CE لباسشویی ال جی

تاخو روی عملکرد موتور ماشین لباسشویی نظارت دارد و کارایی درست و صحیح برنامه‌های شستشوی لباسشویی را کنترل می‌کند. در صورت خراب شدن تاخو نیز ممکن است این ارور نمایش داده شود.

 

روشن نشدن لباسشویی یا سر و صدای زیاد دستگاه حین شستشو، برخی دیگر از علائم و نشانه های ایراد در تاخو هستند.

خرابی استاتور لباسشویی

اگر زمانی که لباسشویی روی تند می‌رود (دور خشک کن) متوجه چرخش غیرطبیعی آن می‌شوید، احتمالا استاتور خراب شده است. برای بررسی استاتور و رفع ارور لباسشویی ال جی، از مرکز تعمیرات لوازم خانگی ال جی راهنمایی بگیرید.

این مطلب چقدر مفید بود؟
دیدگاهتان را بنویسید


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.